Управління соціального захисту населення інформує щодо одноразової грошової допомоги!

Грошова допомога 9 травня
Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у квітні 2020 року було виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у розмірі 1000 гривень окремим категоріям населення з числа:
  • одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату на суму 9,0 тис. грн. – 9 осіб;
  • одержувачів державної соціальної допомоги особами, які не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю на суму 253,0 тис. грн. – 253 особи;
  • одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю») на суму 419,0 тис. грн. – 419 осіб.
Виплата одержувачам одноразової грошової допомоги на загальну суму 681,0 тис. грн. здійснювалась через установи уповноважених банків та АТ «Укрпошта».

Також зверніть увагу...