Сільський медик на пенсії

Стаття 77 “ї” Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19 листопада 1992 року № 2801-ХІІ зі змінами.

Працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали медичними та фармацевтичними працівниками в таких населених пунктах і проживають у них, держава відповідно до законодавства забезпечує пільгами:

1) 100 -процентна знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв.метр загальної площі житла особі, яка постійно проживає у житловому приміщені (будинку) та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;

2) 100 -процентна  знижка, при розрахунках плати за опалення становить 21 кв. метр опалювальної площі на особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

3) знижка плати на освітлення в межах середніх норм споживання.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» пільги, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї  в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальні пільгу у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України

 Для отримання пільг надаються наступні копії  документів:

  • Довідка  яка видана лікувальним закладом;
  • паспорт громадянина України ;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • характеристика житла;
  • особові рахунки власника в організаціях постачальників послуг. При собі мати оригінали документів.