Працівники служби цивільного захисту на пенсіїї (у тому числі інваліди)

Стаття 120 Кодекс цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 року №5403-VІ зі змінами.

1) 50 -процентна знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв.метр загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщені (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;

2) 50 -процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання. Площа житла, на яку надається знижка, при розрахунках плати за опалення становить 21 кв. метр опалювальної площі на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;

 3) 50 – процентна знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках , що не мають центрального опалення.

 Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» пільги, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї  в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальні пільгу у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України.

 Для отримання пільг надаються наступні копії  документів:

  • посвідчення «Посвідчення ветерана служби цивільного захисту»;
  • паспорт громадянина України (членів сім’ї);
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (членів сім’ї);
  • оригінал довідки про склад сім’ї;
  • характеристика житла;
  • особові рахунки власника в організаціях постачальників послуг. При собі мати оригінали документів.

До членів сім’ї пільговика згідно статті 51 Бюджетного кодексу України  належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства І таІІ2 групи або особами з інвалідністю І групи; особа, яка проживає разом з особою з інвалідністю внаслідок війни  І групи та доглядає за ним, за умови що особа з інвалідністю внаслідок війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.