Про нас

Основні завдання управління

Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території міста у сфері соціального захисту населення що включає:

  1. Визначення пріоритетів соціального розвитку, здійснення аналізу рівня заробітної плати та підготовку пропозицій до проектів державних цільових, галузевих та регіональних програм, реалізацію заходів у сфері соціального захисту населення.
  2. Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці; організація ефективного співробітництва органів місцевого самоврядування з профспілками ті їх об’єднаннями, організаціями роботодавців ті їх об’єднаннями.
  3. Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення відповідно до чинного законодавства України.
  4. Призначення та виплата соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, надання субсідій.
  5. Виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку.
  6. Сприяння створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури, направлення інвалідів до реабілітаційних установ.
  7. Забезпечення виплати компенсацій та допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  8. Виконання функцій головного розпорядника коштів місцевого бюджету на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету.
  9. Забезпечення сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку міста Добропілля.
  10. Здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.